Kategoria:

Dodał(a):

22 lt. 2018, 14:02

Z przyjemnością informujemy, iż Dominik Kisiel w dniu 11 lutego 2018 na stokach Szelmentu został Mistrzem Województwa Podlaskiego w narciarstwie alpejskim- w kategorii 13-15 lat w konkurencji slalom gigant rozgrywanym w ramach XXIII Amatorskich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2018.
Należy zaznaczyć, że jest to kolejny tytuł Mistrzowski Dominika, gdyż przed rokiem w sezonie 2017 również wywalczył tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w kategorii wiekowej 11-12 lat. Czyli obronił tytuł Mistrzowski zdobyty w ubiegłym sezonie.

Dominik od wielu lat wraz z rodzicami czynnie uprawia narciarstwo alpejskie co przekłada się na dobre wyniki w tej dyscyplinie sportu, odnosi również liczne sukcesy w narciarstwie wodnym. Jest wicemistrzem Polski –zdobył srebrny medal w kategorii skoków w klasyfikacji Under 14 podczas Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za motorówką w Jaworznie 2017.

Zdobył cztery brązowe medale w kategorii Under 15 w skokach, slalomie, jeździe figurowej oraz trójkombinacji na Mistrzostwach Polski i Pucharze Europy w narciarstwie wodnym za wyciągiem na Szelmencie 2017.

Dominik zdobywa również sukcesy w golfie .

W sezonie 2016  – 2017 został triumfatorem cyklu GRAND PRIX organizowanego przez AUGUSTOWSKI KLUB GOLFA, który polega na wzięciu udziału w cyklu 6 turniejów golfowych w Sezonie, gdzie o końcowym wyniku decyduje suma punktów zdobytych w poszczególnych turniejach. Wśród sukcesów Dominika należy również zaliczyć:
w sezonie 2016 Mistrzostwo Podlasia w Golfie, tytuł Mistrza Augustowa w tej dyscyplinie sportu w turnieju organizowanym pod patronatem Burmistrza Augustowa, zaś w sezonie 2017 tytuł WiceMistrza Województwa Podlaskiego oraz tytuł WiceMistrza Augustowa.

Brawo Dominiku!!!

FamilyCup – więcej informacji