Kategoria:

Dodał(a):

11 Gru 2017, 13:00

Kasia to osoba utalentowana artystycznie: odnosi sukcesy w różnorodnych dziedzinach. W roku szkolnym 2016/2017 zajęła:
1)I miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Dziecko i jego świat”, Pałac Młodzieży -Bydgoszcz 2017;

2) II miejsce i nagroda specjalna – Regionalny Konkurs Recytatorski „Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny”:

3) II miejsce XVIII Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii, Białystok 2017:

4) I miejsce – XIV konkurs artystyczny Multimedialny Projekt Literacki: ,,Przestrzeń wewnątrz. Przestrzeń na zewnątrz” – Augustów 2017r.

Poprzednie lata także pełne były sukcesów: zdobyła tytuły laureatki Wojewódzkich Konkursów Języka Polskiego i Języka Angielskiego, liczne nagrody w konkursach recytatorskich, literackich, fotograficznych oraz konkursach języka angielskiego, a także zespołowe nagrody w konkursach muzycznych, gdyż Katarzyna śpiewa i gra na skrzypcach w miejskich zespołach. Wielokrotnie występowała na imprezach organizowanych przez Augustowskie Placówki Kultury.

Kasia jest też wytrawną czytelniczką – bardzo dużo czyta po polsku i po angielsku, próbuje swoich sił w tłumaczeniach. Interesuje się także architekturą i malarstwem. Jej prace i występy świadczą o wyjątkowej wrażliwości, pracowitości i kreatywności. Jednocześnie uczennica umie pracować w zespole, angażuje się w życie szkoły i klasy. Dodajmy, że liczne pasje nie przeszkadzają jej w osiąganiu bardzo wysokich wyników w nauce.