Kategoria:

Dodał(a):

9 Paź 2018, 12:34

Przy pięknej pogodzie rozegraliśmy kolejne zawody, rozbiegana i uśmiechnięta „Społeczna” dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! Podsumowanie rywalizacji do pierwszych 4 miejsc:

kl. 1SP
Dziewczęta:                                                                       Chłopcy:
1. Marcelina Kisiel                                                     1. Maciej Żywna
2. Maja Okrągła                                                         2. Luke Levy – Sobieszczański
3. Anastasia Voulgaris                                             3. Michał Stawiński
4. Letisza Spiker                                                        4. Szymon Kuźmicz

kl.2 SP
Dziewczęta:                                                          Chłopcy:
1. Zosia Bacharewicz                                          1. Michał Jurkiewicz
2. Paulina Kornelius                                          2. Paweł Wieczorkowski
3. Anna Przybył                                                  3. Oskar Domaszewski
4. Kinga Zujko                                                     4. Kuba Łapiński

kl. 3sp

Dziewczęta:                                                      Chłopcy:

1. Julia Wasilewska                                        1. Konstanty Wąsewicz
2. Annabel Marsella                                       2. Jan Wiśniewski
3. Maria Szklarek                                            3. Kuba Błaszkiewicz

4. Krzysztof Czerwiński

kl. 4-5 SP
Dziewczęta:                                                        Chłopcy:
1. Natalia Kruza Vb                                          1. Daniel Kruza Vb
2. Zosia Kleczkowska IVa                              2. Kamil Zawadzki Va
3. Julia Jagłowska Vb                                     3. Jan Nosalik IVa
4. Angelica Marsella Va                                 4. Błażej Ramotowski IVa

kl. 6 – 7SP

Dziewczęta:                                                         Chłopcy:

1. Paulina Aleksandrowicz VIa                        1. Wiktor Prawdzik VIa
2. Julianna Bogdańska VIa                              2. Filip Bacharewicz VIIa
3. Dominika Koszewska VIIa                          3. Daniel Barkworth VII a
4. Julia Rekuć VIa

kl. 8SP  – 3G

Dziewczęta:                                                       Chłopcy:
1. Klara Rekuć VIIIa                                       1. Szymon Czajkowski 3G
2. Weronika Rółkowska 3G                          2. Ksawery Wałamaniuk 3G
3. Marcelina Bogdańska VIIIa                     3. Franciszek Nosalik VIII a
4. Amelia Kozłowska 3G